Öronlappsfåtölj

395174

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, engelsk stil, dekorspik, djuphäftad läderklädsel, lös plymå, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Rum 12

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (15 bud)
2637776
2646326
2637776
1 900
2646325
1 800
2637776
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.