Öronlappsfåtölj

395173

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, engelsk stil, dekorspik, djuphäftad läderklädsel, lös plymå, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Rum 12

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (20 bud)
2646584
3 400
2646319
3 200
2644663
2646317
2644663
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.