Naemi Eriksson oljemålning

395172

NAEMI ERIKSSON (född 1920-2002): Trivsam stund, signerad Naemi Eriksson, olja på pannå, ca 40 x 50 cm

Fack 28

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2646912
2016-07-10 19:31:33

2016-07-10 kl 20:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.