Spegel i gustaviansk stil

395168

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld och bronserad, rosettkrän, ca 66x63 cm

Smärre slitage

Speglar

Spegel i gustaviansk stil
Budhistorik (6 bud)
2646391
550
2643251
500
2645158
450
2643251
2643237

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.