Spegel i gustaviansk stil

395168

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld och bronserad, rosettkrän, ca 66x63 cm

Smärre slitage

Speglar

Spegel i gustaviansk stil
Budhistorik (6 bud)
2646391
550
2643251
500
2645158
450
2643251
2643237

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer