Karmstolar

395166

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och bornserad dekor, plyschklädsel, höjd ca 100, sitthöjd 48 cm

Smärre slitage

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (10 bud)
2639381
1 900
2646735
1 800
2639381
1 700
2646692
1 600
2639381

Slutpris SEK:
1 900
192 EUR, 228 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.