Karmstolar

395166

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och bornserad dekor, plyschklädsel, höjd ca 100, sitthöjd 48 cm

Smärre slitage

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (10 bud)
2639381
1 900
2646735
1 800
2639381
1 700
2646692
1 600
2639381

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer