Spegel 1800-tal

395160

SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, förgyllda beslag, delat glas, 200x100 cm

Fanérsprickor, senare bronsering

Speglar

Rum 22

Spegel 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2646288
550
2646121
500
2644692
450
2644803
450
2644692

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.