Spegel 1800-tal

395160

SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, förgyllda beslag, delat glas, 200x100 cm

Fanérsprickor, senare bronsering

Speglar

Rum 22

Spegel 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2646288
550
2646121
500
2644692
450
2644803
450
2644692

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer