Stilleben Garel

395158

A. GAREL (1900-tal): (2), "Corbeille de fruits", signerade A Garel, olja på duk, ca 26x33 resp. 24x33 cm

Fack 26

Stilleben Garel

Budhistorik (9 bud)
2637143
2 400
2644642
2 400
2637143
2641880
2637143
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.