Buffé i gustaviansk stil

395154

BUFFÉ, gustaviansk stil, 18/1900-tal, lådor och skåp, tandsnitt, beslag i mässing, höjd 101, 159x52 cm; nyckel finns

Omfattande färgbortfall, skador

Rum 18

Buffé i gustaviansk stil

Budhistorik (34 bud)
2646831
28 000
2646835
27 000
2646831
26 000
2646834
25 000
2646831
24 000

Slutpris SEK:
28 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer