Mapp IX-gruppen

395151

IX-GRUPPEN, "Exit IX", portfölj med 8 grafiska blad, 1999, samtliga signerade av respektive konstnär och numrerade 60/90, omfattar Gösta Gierow, Karl Erik Hägglund, Bengt Landin, Lars Lindeberg, Göran Nilsson, Alf Olsson, Nils G Stenqvist, PG Thelander, bladmått ca 45x31 resp 31x45 cm, minnesskrift medföljer

Rum 12

Mapp IX-gruppen

Budhistorik (6 bud)
2646823
650
2646583
600
2646290
550
2646289
2643089

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.