Anna-Greta Sjöqvist, matta, rölakan

395149

ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, signerad AGS, ca 252 x 168 cm

Fransar saknas, senare langettering, kantskador

Mattor/Textilier

Budhistorik (4 bud)

2649204
2643517
2 600
2640060
1 600
2639796

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.