Anna-Greta Sjöqvist, matta, rölakan

395149

ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, signerad AGS, ca 252 x 168 cm

Fransar saknas, senare langettering, kantskador

Mattor/Textilier

Budhistorik (4 bud)

2649204
2643517
2 600
2640060
1 600
2639796

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer