Carl Johan Gustafsson Manneberg - blomsterstudier

395147

CARL JOHAN GUSTAFSSON MANNEBERG (1853-1930): Blomsterstudier ett par, signeradeoch daterade C Gson M 1899 samt 1897, 60x24 cm

reva, ytskador

Konst, Äldre måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 53

Budhistorik (4 bud)

2646747
500
2646690
450
2646505
2644494

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer