Bordslampfot förgylld brons

395145

BORDSLAMPFOT, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, dekor med kvinnofigurer och amoriner, höjd 49 cm, total höjd med armatur 71 cm

Omgjord till el

Diverse, Belysning, Metall

Rum 19

Bordslampfot förgylld brons

Budhistorik (9 bud)
2647667
2645847
2645845
2641063
700
2641062
550

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.