Louis Bastin

395144

LOUIS BASTIN (1912-1979): (2), barnmotiv, signerade samt sumrerad 63/135 resp 69/135, etsningar, 34x24 cm

Monter 2

Louis Bastin
Budhistorik

2016-07-10 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.