Louis Bastin

395144

LOUIS BASTIN (1912-1979): (2), barnmotiv, signerade samt sumrerad 63/135 resp 69/135, etsningar, 34x24 cm

Monter 2

Louis Bastin
Budhistorik

2016-07-10 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer