Bernhard Oscarsson

395142

BERNHARD OSCARSSON (1894-1971): Utsikt över Riddarfjärden, signerad och daterade Oscarsson 1936, olja på pannå, ca 16x21 cm

Monter 6

Bernhard Oscarsson

Budhistorik (29 bud)
2646448
2646460
2 800
2646448
2 600
2646459
2 400
2646448

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer