Uno Vallman

395141

UNO VALLMAN (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad U.V, olja på duk, ca 26x17 cm

Fack 31

Uno Vallman

Budhistorik (2 bud)

2646215
2638826

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.