Olle Nordberg oljemålning

395140

OLLE NORDBERG (1905-1986): Stadsmotiv signerad och daterad Olle Nordberg Rom -26, olja på duk, 35x44 cm

Fack 8

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2646495
2640696
2646494
2640696
2646492
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer