Olle Nordberg oljemålning

395140

OLLE NORDBERG (1905-1986): Stadsmotiv signerad och daterad Olle Nordberg Rom -26, olja på duk, 35x44 cm

Fack 8

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2646495
2640696
2646494
2640696
2646492
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.