Olle Nordberg oljemålning

395139

OLLE NORDBERG (1905-1986): Kustmotiv, signerad och daterad Olle Nordberg Capri -26, olja på duk, 35x44 cm

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2647189
1 400
2647202
1 400
2647189
1 300
2647199
1 300
2647189

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.