Trädgårdsstolar

395130

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, Covent Garden, 2000-tal, fällbara, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, patina

Diverse

Trädgårdsstolar

Budhistorik (8 bud)
2645654
1 700
2645565
1 600
2645272
2638949
1 400
2637157
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.