Matbord vitmålat

395128

MATBORD, 2-delat, 1800-talets slut, vitmålat, svarvade ben, höjd 78, diameter 130 cm, iläggsskiva ā 99 cm, total längd 229 cm

Senare bemålat bruksslitage

Rum 4

Matbord vitmålat

Budhistorik (11 bud)
2645638
1 800
2643229
1 700
2642910
1 600
2642906
2639715

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer