Golvlampa Ateljé Lyktan

395113

ATELJÉ LYKTAN, "Gustav", golvlampa, 1970-tal, mässing, för 5 ljuspunkter, fot i marmor, etikettmärkt, höjd ca 205 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampa Ateljé Lyktan

Budhistorik (15 bud)
2645354
2645352
2 800
2645343
2 600
2645346
2 600
2645343
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.