Golvlampa Ateljé Lyktan

395113

ATELJÉ LYKTAN, "Gustav", golvlampa, 1970-tal, mässing, för 5 ljuspunkter, fot i marmor, etikettmärkt, höjd ca 205 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampa Ateljé Lyktan

Budhistorik (15 bud)
2645354
2645352
2 800
2645343
2 600
2645346
2 600
2645343
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer