Sängbord engelsk stil

395109

SÄNGBORD, 1 par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, betsad mahogny samt bokdolda lådor i sargen, dörr med bakomvarande hylla, höjd 66,46 x 36 cm

Bruksslitage, något märke

Rum 7

Sängbord engelsk stil

Budhistorik (14 bud)
2645662
1 300
2645657
2645659
2645657
2643295

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer