Golvlampa 1900

395103

ATELJÉ LYKTAN, "Modell 588", golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, delvis läderklädd, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 152 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampa 1900

Budhistorik (8 bud)
2640715
2636952
2640714
2636952
500
2635837
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer