Golvlampa 1900

395103

ATELJÉ LYKTAN, "Modell 588", golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, delvis läderklädd, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 152 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampa 1900

Budhistorik (8 bud)
2640715
2636952
2640714
2636952
500
2635837
450

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.