Byrå 1930-tal

395100

BYRÅ, 1930-tal, fanérad i björk, lådfront med skulpterad dekor, höjd ca 65, 101x42, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage, repor,

Rum 20

Byrå 1930-tal

Budhistorik

2016-07-09 kl 21:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.