Bordslampa golvlampa 1960/70-tal

395098

BORDSLAMPOR, 1 par, GOLVLAMPA, 1960/70-tal, gulmetall, bordslamporna med fötter i brunt glas, höjd ca 42 resp 120 cm

Bruksslitage, en skärm med buckla

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Budhistorik (13 bud)
2645194
850
2645112
2645116
2645112
750
2644694
700

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer