Stegar 1900-tal

395095

STEGAR, 1900-tal, bemålade, höjd ca 71 resp 127 cm

Slitage, senare bemålade

Möbler, Övriga möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 21

Stegar 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
2642928
850
2641721
2642927
750
2641721
450
2642884

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer