Ingegerd Beskow oljemålning

395090

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Västkustmotiv, akvarell, signerad Ingegerd Beskow, 24 x34 cm

Konst, Äldre måleri

Ingegerd Beskow oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2647924
750
2647372
700
2647923
650
2647372
2645826

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.