Ingegerd Beskow oljemålning

395090

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Västkustmotiv, akvarell, signerad Ingegerd Beskow, 24 x34 cm

Konst, Äldre måleri

Ingegerd Beskow oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2647924
750
2647372
700
2647923
650
2647372
2645826

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer