Kinesisk urna

395089

URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscen och skrift, höjd 28 cm

Lock saknas, mynningsnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 3

Kinesisk urna

Budhistorik

2016-07-09 kl 14:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.