Johan Henning Malmström pastell

395088

JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, 55 x 45 cm

Budhistorik (4 bud)

2646516
2646515
650
2642102
600
2640877

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.