Johan Henning Malmström pastell

395088

JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, 55 x 45 cm

Budhistorik (4 bud)

2646516
2646515
650
2642102
600
2640877

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer