Sideboard 1900-talets andra hälft

395085

TOVE & KINDT LARSEN, sideboard, 1900-talets andra hälft, Säffle Möbelfabrik, teak, höjd ca 90, 165x45 cm

Smärre ytskador, två mindre fanérbortfall

Rum 7

Budhistorik (47 bud)
2645434
14 500
2645433
14 000
2645430
13 500
2645428
13 000
2645429
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.