Sideboard 1900-talets andra hälft

395085

TOVE & KINDT LARSEN, sideboard, 1900-talets andra hälft, Säffle Möbelfabrik, teak, höjd ca 90, 165x45 cm

Smärre ytskador, två mindre fanérbortfall

Rum 7

Budhistorik (47 bud)
2645434
14 500
2645433
14 000
2645430
13 500
2645428
13 000
2645429
13 000

Slutpris SEK:
14 500
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer