Casoletter

395080

CASOLETTER, 1 par, Frankrike, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, förgylld brons och marmor, fotplatta med pärlstav, tripod med bockfötter krönta av faunhuvuden, vinbladsfestonger, lock krönta av druvklasar, höjd 29 cm

Smärre tillverkning defekter

Belysning, Bordslampor, Metall, Diverse

Monter 12

Casoletter

Budhistorik (33 bud)
2644929
6 800
2644932
6 600
2644929
6 400
2644931
6 200
2644929
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.