Matbord teakfanér

395078

MATBORD, 1950/60-tal, teakfanér, ben i ek, utdragbar skiva, höjd 72, 121 x 84 cm, iläggsskivans bredd 46 cm

Fanérskador, slitage

Rum 7

Matbord teakfanér

Budhistorik (13 bud)
2645271
1 300
2644602
2642085
2644601
2642085
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer