Matbord teakfanér

395078

MATBORD, 1950/60-tal, teakfanér, ben i ek, utdragbar skiva, höjd 72, 121 x 84 cm, iläggsskivans bredd 46 cm

Fanérskador, slitage

Rum 7

Matbord teakfanér

Budhistorik (13 bud)
2645271
1 300
2644602
2642085
2644601
2642085
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.