Teakspegel 1960-tal

395068

SPEGEL, 1960-tal, modell "Teres", teak, tillverkad av Fröseke Nybrofabriken, etikettmärkt, ca 126 x 42 cm

Bruksslitage

Diverse, Speglar

Rum 2

Teakspegel 1960-tal

Budhistorik (21 bud)
2644840
1 600
2642683
2643224
2642683
1 400
2642708
1 300

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer