Dekorationsknivar

395067

DEKORATIONSKNIVAR, PIPA, 6 dlr, 1900-tal

Skador, delar saknas

Diverse

Monter 9

Dekorationsknivar

Budhistorik (3 bud)

2645467
2643518
2643092

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.