Kuriosa Kina

395066

SNUSFLASKOR, 6 st, SIGILLSTAMPAR, VINKOPP med silvermontering, Kina, 1900-tal

Slitage

Diverse, Orientaliskt

Kuriosa Kina

Budhistorik (65 bud)
2645804
17 500
2645813
17 000
2645804
16 500
2645807
16 000
2645804
15 500

Slutpris SEK:
17 500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer