Kuriosa Kina

395066

SNUSFLASKOR, 6 st, SIGILLSTAMPAR, VINKOPP med silvermontering, Kina, 1900-tal

Slitage

Diverse, Orientaliskt

Kuriosa Kina

Budhistorik (65 bud)
2645804
17 500
2645813
17 000
2645804
16 500
2645807
16 000
2645804
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 799 EUR, 2 049 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.