Yngve Ekström modell Kontiki

395064

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 6 st., modell Kontiki, teakfanér, Troeds, Kontiki Yngve Ekström Bra Bohag, sitthöjd 44 cm

Slitage, olika klädsel, smärre skador

Möbler, Stolar, Design

Rum 21

Yngve Ekström modell Kontiki

Budhistorik (29 bud)
2645292
2645236
3 800
2645288
3 600
2645236
3 400
2645154
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.