Oidentifierad konstnär oljemålning

395063

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landsbygdsvy, monogramsignerad och daterad S.R. 62, olja på duk, a tergo etikettsmärkt Richard Naworth / Blackburn, ca 36x51 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (14 bud)
2645863
2644036
2644032
1 900
2644029
1 800
2644028
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.