Kuriosa

395057

KURIOSA, 12 dlr, delvis silver, 18/1900-tal, halsbandens längd 40 resp 68 cm

Slitage, skador

Diverse

Monter 11

Kuriosa

Budhistorik (2 bud)

2645713
2635786

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.