Skålar 1 par tespindel

395056

TESPINDEL, SUPKOPP, SKÅLAR på fot,1 par, TASTE-DU- VIN, SKEDAR, 6 st, silver, 18/1900-tal, GAB, MGAB, C.G.H, Stockholm och Uppsala, skålarnas diameter 9,5 cm, vikt ca 330 g

Delvis med gravyr, slitage

Silver

Skålar 1 par tespindel

Budhistorik (6 bud)
2644899
2641885
950
2644680
900
2641885
2640588
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer