Skålar 1 par tespindel

395056

TESPINDEL, SUPKOPP, SKÅLAR på fot,1 par, TASTE-DU- VIN, SKEDAR, 6 st, silver, 18/1900-tal, GAB, MGAB, C.G.H, Stockholm och Uppsala, skålarnas diameter 9,5 cm, vikt ca 330 g

Delvis med gravyr, slitage

Silver

Skålar 1 par tespindel

Budhistorik (6 bud)
2644899
2641885
950
2644680
900
2641885
2640588
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.