Skulptuer

395048

SKULPTURER 3 st, VÄGGMASKER 2 st, skurna ut ett stycke, höjd ca 33-48 cm

Slitage, skador, bortfall

Diverse, Etnografica

Skulptuer

Budhistorik (14 bud)
2645058
900
2645602
850
2645058
2645601
750
2645058
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.