Skulptuer

395048

SKULPTURER 3 st, VÄGGMASKER 2 st, skurna ut ett stycke, höjd ca 33-48 cm

Slitage, skador, bortfall

Diverse, Etnografica

Skulptuer

Budhistorik (14 bud)
2645058
900
2645602
850
2645058
2645601
750
2645058
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer