Dosa William IV Birmingham 1836

395046

DOSOR, 3 st, HANDESPEGEL, BORSTAR, 2 st, silver, en dosa William IV, Birmingham 1836, längd 5-28 cm

Slitage, en borste med bucklor

Silver

Monter 11

Budhistorik (8 bud)
2645151
2644784
2645150
950
2644784
900
2637008
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.