Askar lackarbetenKina 1900-tal

395043

ASKAR med lock, 4 st, lackarbeten, Kina, 1900-tal, den stora asken ca 24x19 cm, diameter 7,5 cm

Slitage, den stora med invändig spricka

Diverse, Orientaliskt

Budhistorik (8 bud)
2641735
950
2644778
900
2641735
850
2639583
2639583
450

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer