Askar lackarbetenKina 1900-tal

395043

ASKAR med lock, 4 st, lackarbeten, Kina, 1900-tal, den stora asken ca 24x19 cm, diameter 7,5 cm

Slitage, den stora med invändig spricka

Diverse, Orientaliskt

Budhistorik (8 bud)
2641735
950
2644778
900
2641735
850
2639583
2639583
450

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.