Vaser Japan

395042

VASER, 1 par, Japan, 19/1900-tal, brons med reliefdekor av vadarfåglar och trollsländor, signerade undertill, höjd 21,5 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 10

Vaser Japan

Budhistorik (83 bud)
2645269
25 000
2645270
25 000
2645269
24 000
2645265
23 000
2645264
22 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.