Japansk dosa

395037

DOSA, Japan, 1800-tal, järn med förgylld dekor, höjd 6 cm

Fjäder saknas i locket

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 10

Japansk dosa

Budhistorik (35 bud)
2645799
5 400
2645805
5 200
2645799
5 000
2645796
4 800
2645788
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.