Ikon

395036

IKON, riza i silver, Ryssland 1800-tal, ca 13x11 cm

Slitage

Diverse, Silver

Monter 11

Ikon

Budhistorik (30 bud)
2645593
2 600
2645591
2 400
2645588
2645584
2645587

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.