Äldre grafik

395022

ÄLDRE GRAFIK, 1600-1800-tal, bl a S F Ravenet (1706-1764) och Jacobus Frey (1681-1752), största tryckytan ca 57 x 40 cm

Nagg, revor, fläckar och veck

Äldre grafik

Budhistorik (6 bud)
2641898
550
2641984
500
2641898
450
2638728
2635855

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.