Äldre grafik

395022

ÄLDRE GRAFIK, 1600-1800-tal, bl a S F Ravenet (1706-1764) och Jacobus Frey (1681-1752), största tryckytan ca 57 x 40 cm

Nagg, revor, fläckar och veck

Äldre grafik

Budhistorik (6 bud)
2641898
550
2641984
500
2641898
450
2638728
2635855

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer