Byarum trädgårdsgrupp

395013

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt rektangulärt bord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets mått höjd 74, 120x70 cm

Bruksslitage, skador

Diverse, Temaauktion

Byarum trädgårdsgrupp

Budhistorik (33 bud)
2645143
7 400
2645142
7 200
2645135
7 000
2645137
7 000
2645135
6 200

Slutpris SEK:
7 400
747 EUR, 887 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.