Byarum Trädgårdsgrupp

395012

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt rektangulärt bord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets mått höjd 74, 120x70 cm

Bruksslitage, skador

Diverse, Temaauktion

Byarum Trädgårdsgrupp

Budhistorik (31 bud)
2645076
7 000
2645074
6 800
2645071
6 600
2645041
6 400
2645068
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.