Byarum Trädgårdsgrupp

395012

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt rektangulärt bord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets mått höjd 74, 120x70 cm

Bruksslitage, skador

Diverse, Temaauktion

Byarum Trädgårdsgrupp

Budhistorik (31 bud)
2645076
7 000
2645074
6 800
2645071
6 600
2645041
6 400
2645068
6 200

Slutpris SEK:
7 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer