Byarum trädgårdsgrupp

395010

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt pelarbord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets diameter 75, höjd 74 cm

Bruksslitage, skador

Diverse, Temaauktion

Byarum trädgårdsgrupp

Budhistorik (59 bud)
2653716
13 000
2653711
12 500
2653715
12 000
2653711
11 500
2653710
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.