Byarum trädgårdsgrupp

395008

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt pelarbord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets diameter 75, höjd 74 cm

Bruksslitage, skador

Diverse, Temaauktion

Byarum trädgårdsgrupp

Budhistorik (29 bud)
2648978
5 200
2648887
5 000
2648875
4 800
2648873
4 600
2648874
4 600

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.