Byarum trädgårdsgrupp

395007

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt pelarbord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets diameter 75, höjd 74 cm

Bruksslitage, skador

Diverse, Temaauktion

Byarum trädgårdsgrupp

Budhistorik (22 bud)
2634826
7 200
2643690
7 000
2634826
6 800
2643688
6 600
2634826
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.